Karpacki Jarmark Turystyczny

W najbliższy weekend w Ustrzykach Dolnych odbędzie Karpacki Jarmark Turystyczny. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej imprezie – nie zabraknie dobrej muzyki i pysznego jedzenia. Zostanie też otwarty nowy szlak. 

„Karpacki Jarmark Turystyczny to coroczna impreza organizowana w Ustrzykach Dolnych. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 27 – 29 lipca 2018 roku. Przez cały weekend mieszkańcy i turyści będą mogli poczuć klimat Karpat. W programie znajdą się rozmaite koncerty, zawody sportowe i inne atrakcje. W ciągu trwania Karpackiego Jarmarku Turystycznego nie zabraknie stoisk pełnych wyrobów rękodzielniczych, artystycznych czy dań regionalnych. 

Karpacki Jarmark Turystyczny ma na celu przybliżenie uczestnikom otaczającej nas kultury. Dzięki dodatkowym akcentom zagranicznym: słowackim, węgierskim czy ukraińskim impreza co roku charakteryzuje się wielokulturowością i pokazuje współpracę Ustrzyk Dolnych z miastami partnerskimi nie tylko z zagranicy, ale i z Polski.” [www.visitustrzyki.pl]

Program imprezy:

Dzień I – 27 lipca 2018, piątek

  • 11:00 – 13:00 seminarium naukowe dotyczące I Wojny Światowej w Bieszczadach i na Podkarpaciu oraz odzyskania niepodległości przez Polskę (sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Ustrzykach Dolnych).
  • 14:00 otwarcie Szlaku Umocnień Obronnych i Pomników Przeszłości oraz Korony Ustrzyckich Gór (Rynek)
  • 17:00 – 22:00 występy zespołów artystycznych (Rynek)

Dzień II – 28 lipca 2018, sobota. Park Pod Dębami

  • 10:00 – 15:00 IV Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
  • 15.30 – 22.00 występy zespołów artystycznych, prezentacje turystyczne, rękodzieła, rzemiosła oraz jadła regionalnego

Dzień III – 29 lipca 2018, niedziela. Park Pod Dębami

  • 14:00 – 15:00 barwny korowód spod Kompleksu Basenów „Delfin” w Ustrzykach Dolnych
  • 15:00 – 22:00 występy zespołów artystycznych, prezentacje turystyczne, rękodzieła, rzemiosła oraz jadła regionalnego

 

Do zobaczenia! 🙂